پزشک عمومی در رشت

پزشک عمومی کیست؟

پزشک عمومی معمولا اولین پزشکی است که بیماران با او ملاقات میکنند.

این پزشکان معمولا دارای مهارت لازم برای تشخیص و درمان اکثر بیماری های شایع را دارند و در مواردی که نیاز باشد به متخصص مربوطه ارجاع خواهند داد. دکتر عمومی معمولا تشخیص و درمان بیماری های افراد در تمام سنین رار به عهده میگیرند و محدود به سن خاصی نیستند.

از جمله وظایف و اعمالی که پزشکان عمومی در راستای درمان بیماران انجام خواهند داد میتوان به معاینه دقیق  ، بررسی آزمایشات ،‌ ارجاع به متخصص ، ارائه خدمات پزشکی در منزل اشاره کرد.

دکتر عمومی در رشت

شما با مراجعه حضوری به کلینیک شبانه روزی ثامن و یا به صورت اینترنتی و استفاده از کلید روبرو میتوانید توسط بهترین پزشکان عمومی در شهر رشت ویزیت شوید.

متخصص داخلی غدد در رشت

در چه صورت به دکتر عمومی مراجعه کنیم؟

دکتر عمومی همانطور که از نامش پیداست در تمام زمینه ها دانش و علم کافی را دارد و میتواند بیماری های شایع را تشخیص دهد . بیماری های مربوط به سیسم قلبی و عروقی ، دستگاه تنفسی ، گوارش و سیستم عصبی ، خون ،‌غدد درون ریز و … قابل تشخیص و درمان توس پزشک عمومی است.

پزشک  عمومی میتواند نسبت به بررسی و ارزیابی وضعیت شما در مواردی مانند افسردگی ، کلسترول بالا یا فشار خون بالا ، دیابت و عوامل خطرساز و بیماری های شایع به شما کمک کند.

پزشکان عمومی کلینیک ثامن رشت

برای دریافت نوبت از هر پزشک متخصص بر روی کلید دریافت نوبت کلیک کرده و اقدام به ثبت نوبت خود کنید. یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳۳۲۳۰

 

پزشکان کلینیک شبانه روزی ثامن
دکتر عمومی
پزشک

شماره تماس:

0133230

ایمیل:

info@samen-clinic.com

آدرس:

مسیر اول : رشت گلسار – روبروی اداره پست – خیابان 80 – درمانگاه ثامن

مسیر دوم : رشت – چهار راه گلسار – روبروی پیتزا آفتاب – انتهای خیابان بخت پسند

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک شبانه‌روزی ثامن می‌باشد

به بالای صفحه بردن